Wizytówki Extra | Standard

Bardzo fajne nietypowe i wyjątkowe wizytówki. Wizytówki te drukowane są na kartoniku o gramaturze aż620 g, są 2 razy grubsze od tradycyjnych wizytowek drukowanych zazwyczaj na papierze o gramaturze 350 g. Druk na wysokiej jakości kartoniku o gramaturze aż 620 g sprawia, że wizytówki przyciągają uwagę osób, którym są wręczane, są zapamiętywane na bardzo długo.Wizytówki mogą zostać uszlachetnione folią błyszczącą lub matową folią Soft Skin, która nadaje im niesamowitej elegancji. Tak jak na wszystkich wizytówkach ,drukowanych u nas, tak i na tych wybrane elementy można wykonać metaliczną folią w kolorze złotym lub srebrnym jest to tzw. hot stamping. Jest to efekt, którego nie można uzyskać w tradycyjnym druku. Drukujemy projekty dostarczone przez Klientów oraz wykonujemy profesjonalne projekty wizytówek.

Specyfikacja

Format: 90×50 mm, 85×55 mm | zaokrąglone 85×54 mm
Papier: biały kartonik 620 g
Kolorystyka: cmyk/cmyk
Narożniki: proste lub zaokrąglone
Uszlachetnianie: folia błyszcząca, folia matowa Soft Skin
Hot stamping: opcja (wybrane elementy wykonywane są metaliczną folia w kolorze złotym lub srebrnym)

 

Cennik druku wizytowek Extra

sz47

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt wizytówki. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Koszt projektu obejmuje przygotowanie 2-3 wersji do akceptacji oraz późniejsze przygotowanie plików do druku.

Cena podstawowego projekty to  30 zł

Wizytówki drukowane są na wysokiej jakości białym kartoniku o gramaturze aż 620 g. Użyty rodzaj papieru  pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów użytych w projekcie a wysoka gramatura zapewnia elegancki wygląd oraz odpowiednią sztywność końcowego produktu.

Wizytówki drukowane są jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy  w technologii offsetowej na najlepszych maszynach sterowanych komputerowo dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych wizytówkach można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Podana w cenniku cena dotyczy wykonania hot stampingu o wymiarach do 50 cm² na pierwszej stronie w jednym miejscu. Większe powierzchnie lub hot stamping dwustronny wyceniany jest indywidualnie

Wizytówki mogą zostać zalaminowane folią błyszcząca która zabezpieczy wizytówki przed warunkami atmosferycznymi i nasyci kolory lub matową folią Soft Skin, która nadaję wizytówkom niezwykłej elegancji. Matowe wizytówki są aksamitne w dotyku.

Zaokrąglenia wykonywane są tylko na wizytówkach o rozmiarze 85×55 mm

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach