Wizytówki Extra | Mat + UV1

Eleganckie wizytówki firmowe drukowane na białym kartoniku o gramaturze aż 620 g laminowane matową folią

Wizytówki są drukowane na kartoniku o gramaturze aż 620 g przez co są 2 razy grubsze od tradycyjnych wizytówek drukowanych zazwyczaj na papierze o gramaturze 350 g.

Druk na wysokiej jakości kartoniku o gramaturze 620 g sprawia, że wizytówki przyciągają uwagę osób, którym są wręczane i są przez nich zapamiętywane na bardzo długi czas.Wizytówki są dodatkowo  laminowane matową folią Soft Skin, która nadaje im niesamowitej elegancji i sprawia, że są aksamitne w dotyku.

Dodatkowo wybrane elementy graficzne są pokrywane błyszczącym lakierem UV lub specjalnym lakierem 3D. Standardowy lakier UV sprawia, że pokryte nim elementy są błyszczące a kolory bardziej nasycone, natomiast elementy pokryte lakierem 3D są błyszczące oraz wypukłe co widać i czuć pod placem.

Specyfikacja

Format: 90×50 mm, 85×55 mm | zaokrąglone 85×54 mm
Papier: biały kartonik 620 g
Kolorystyka: cmyk/cmyk
Narożniki: proste lub zaokrąglone
Uszlachetnianie: folia matowa Soft Skin

Cennik

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej.
Ceny netto, do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Wizytówki z lakierem UV
[ws_table id=”25″]

Wizytówki z lakierem UV 3D
[ws_table id=”24″]

Wizytówki z lakierem UV
[ws_table id=”26″]

Wizytówki z lakierem UV 3D
[ws_table id=”27″]

 

Kliknij w + aby rozwinąć cennik

sz47

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt wizytówki. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Koszt projektu obejmuje przygotowanie 2-3 wersji do akceptacji oraz późniejsze przygotowanie plików do druku.

Cena podstawowego projekty to 50 zł

Wizytówki drukowane są na wysokiej jakości białym kartoniku o gramaturze aż 620 g. Użyty rodzaj papieru pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów użytych w projekcie a wysoka gramatura zapewnia elegancki wygląd oraz odpowiednią sztywność końcowego produktu.

Wizytówki drukowane są jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy w technologii offsetowej na najlepszych maszynach sterowanych komputerowo dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych wizytówkach można wybrane elementy graficzne lub większe teksty wyróżnić przez pokrycie ich błyszczącym lakierem, który nada im połysk.

Do wyboru są 2 rodzaje błyszczącego lakieru UV
– standardowy lakier UV sprawia, że pokryte nim elementy są błyszczące a kolory bardziej nasycone
– lakier UV 3D sprawia że pokryte nim elementy są błyszczące oraz dodatkowo wypukłe co widać i czuć pod placem.

Wizytówki są laminowane specjalną matową folią Soft Skin, która nadaję wizytówkom niezwykłej elegancji, sprawia że wizytówki są aksamitne w dotyku.

Zaokrąglenia wykonywane są tylko na wizytówkach o rozmiarze 85×55 mm

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach