Wizytówki | Hot stamping

Wizytówki z wybranymi elementami wykonanymi metaliczną folią

Wyjątkowe i eleganckie wizytówki drukowane na wysokiej jakości papierze.  Wybrane elementy mogą zostać wykonane metaliczną folią.

Jest to technika występująca pod różnymi nazwami – hot stamping, hotprint lub złocenie. Dzięki zastosowaniu tej technologii na wydrukowanych wizytówkach można umieścić elementy wykonane metaliczną błyszczącą lub matową folią.

Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Folię umieszcza się poprzez tłoczenie na gorąco na prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu. Element wykonany metaliczną folią jest metalicznie błyszczący lub matowy w zależności od rodzaju zastosowanej folii. Efektu takiego nie można uzyskać stosując druk farbami w kolorze złotym lub srebrnym.

Podane w cenniku ceny dotyczą wykonania hot stampingu o wymiarach do 50 cm² na pierwszej stronie wizytówki. Większe powierzchnie lub hot stamping dwustronny wyceniany jest indywidualnie

 

Cennik druku wizytowek – hotstamping

Wizytówki drukowane są na wysokiej jakości papierach o gramaturach 350 g oraz  620 g, który zapewnia im elegancki wygląd oraz dużą sztywność

Kreda matowa 350 g – Wysokiej jakości powlekany papier kredowy do wydruków wysokiej jakości. Wysoka gramatura zapewnia elegancki i profesjonalny wygląd. Papier kredowy nie nadaje się na druki na których trzeba później przystawić pieczątkę ponieważ tusz będzie się rozmazywał.

Kartonik 620 g – dwustronnie bielony kartonik o grubości dwukrotnie większej od tradycyjnego papieru wykorzystywanego na wizytówki pozwala na stworzenie wyjątkowego produktu, który przyciąga uwagę potencjalnych klientów.

Wizytówki drukowane są dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.

Drukujemy  technologii offsetowej na najlepszych maszynach dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Folia błyszcząca – zabezpiecza przed szybkim zniszczeniem i warunkami atmosferycznymi oraz sprawia, że kolory są bardziej nasycone.

Folia matowa – sprawia, że kolory są mniej żywe w porównaniu do foliowania folią błyszczącą ale za to pocztówka nabiera elegancji, jest aksamitna w dotyku.

Folia matowa Soft Skin – sprawia, że kolory są mniej żywe w porównaniu do foliowania folią błyszczącą ale za to pocztówka nabiera elegancji, jest bardziej aksamitna w dotyku od tradycyjnej folii matowej, nie rysuje się.

Koperty z nadrukiem firmowym

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach