Eleganckie Wizytówki | Mat + UV

Eleganckie ekskluzywne wizytówki firmowe o prostych lub zaokrąglonych rogach. Wizytówki uszlachetniane folią matową, która nadaje im elegancji i sprawia, że są aksamitne w dotyku.  Wybrane elementy dodatkowo są pokrywane błyszczącym lakierem UV. Lakier UV przyciąga i zwraca uwagę na wyróżnione w ten sposób elementy.

Wybrane elementy, zamiast lakierowania, można także wykonać metaliczna folią np. w kolorze srebrnym lub złotym co w połączeniu z matową folią i lakierem UV pozwala stworzyć naprawdę ekskluzywne wizytówki.

Drukujemy projekty dostarczone przez Klientów oraz wykonujemy profesjonalne projekty wizytówek.

Specyfikacja

Format: 90×50 mm, 85×55 mm | zaokrąglone 85×54 mm
Papier: kreda matowa 350 g
Kolorystyka: cmyk/cmyk
Narożniki: proste lub zaokrąglone
Uszlachetnianie: folia matowa, wybiórczy błyszczący lakier UV
Hot stamping: opcja (wybrane elementy wykonane metaliczną folią w kolorze złotym lub srebrnym)

 

Cennik druku wizytowek UV

Wizytowki-z-UV-2

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt wizytówki. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Koszt projektu obejmuje przygotowanie 2-3 wersji do akceptacji oraz późniejsze przygotowanie plików do druku.

Cena podstawowego projekty to  30 zł

Wizytówki drukowane są na wysokiej jakości białym papierze kredowym o gramaturze 350 g. Użyty rodzaj papieru  pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów użytych w projekcie a wysoka gramatura zapewnia elegancki wygląd oraz odpowiednią sztywność końcowego produktu.

Wizytówki drukowane są jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy  w technologii offsetowej oraz cyfrowej na najlepszych maszynach sterowanych komputerowo dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych wizytówkach można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Podana w cenniku cena dotyczy wykonania hot stampingu o wymiarach do 50 cm² na pierwszej stronie w jednym miejscu. Większe powierzchnie lub hot stamping dwustronny wyceniany jest indywidualnie

Laminowanie jedno lub dwustronne folią matową, folia zabezpiecza wizytówki przed warunkami atmosferycznymi przed szybkim zużyciem. Laminowanie folią matową sprawia powoduje, że wizytówki są eleganckie i miłe w dotyku.

Na wybrane elementy można położyć błyszczący lakier UV który wyróżni wybrane elementy oraz sprawi, że kolory w tym miejscu są bardziej nasycone.

Zaokrąglenia wykonywane są tylko na wizytówkach o rozmiarze 85×55 mm

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach