Wizytówki | Standard

Klasyczne wizytówki firmowe

Klasyczne wizytówki firmowe o prostych lub zaokrąglonych rogach. Druk na wysokiej jakości na matowym papierze kredowym 350 g. Drukujemy projekty dostarczone przez Klientów oraz wykonujemy profesjonalne projekty wizytówek.

Specyfikacja

Format: 90×50 mm, 85×55 mm | zaokrąglone 85×54 mm
Papier: kreda matowa 350 g
Kolorystyka: cmyk/cmyk
Narożniki: proste lub zaokrąglone
Foliowanie: brak
Hot stamping: opcja

Cennik

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej. Ceny netto + 23% VAT

Druk offsetowy

Nakładwizytówki
jednostronne
wizytówki
dwustronne
Dopłata za
Hot stamping 1/0
25060 zł80 zł+ 190 zł
50080 zł105 zł+ 240 zł
100095 zł115 zł+ 360 zł
2000139 zł172 zł+ 600 zł

Potrzebujesz wycenę dla innego nakładu? Skontaktuj się z nami.

Nakładwizytówki
jednostronne
wizytówki
dwustronne
Dopłata za
Hot stamping 1/0
25085 zł105 zł+ 190 zł
500105 zł125 zł+ 240 zł
1000130 zł150 zł+ 360 zł

Potrzebujesz wycenę dla innego nakładu? Skontaktuj się z nami.

plastic_business_card9

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt wizytówki. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Koszt projektu obejmuje przygotowanie 2-3 wersji do akceptacji oraz późniejsze przygotowanie plików do druku.

Cena podstawowego projekty to  30 zł

Wizytówki drukowane są na wysokiej jakości papierze kredowym  o gramaturze 350 g. Użyty rodzaj papieru  pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów użytych w projekcie a wysoka gramatura zapewnia elegancki wygląd oraz odpowiednią sztywność końcowego produktu.

Wizytówki drukowane są jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy  w technologii offsetowej oraz cyfrowej na najlepszych maszynach sterowanych komputerowo dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych wizytówkach można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Podana w cenniku cena dotyczy wykonania hot stampingu o wymiarach do 50 cm² na pierwszej stronie w jednym miejscu. Większe powierzchnie lub hot stamping dwustronny wyceniany jest indywidualnie

Brak możliwości foliowania. Sprawdź inne produkty.

Zaokrąglenia wykonywane są tylko na wizytówkach o rozmiarze 85×55 mm

Małe nakłady drukowane są na nowoczesnych maszynach produkcyjnych (firmy Xerox) do druku cyfrowego, Dzięki czemu jakość druku cyfrowego nie odbiega od  tradycyjnego druku offsetowego a ma tę przewagę, że pozwala na druk nakładów już od 1 sztuki. Dzięki drukowi cyfrowemu można w cenie wybranego nakładu wydrukować kilka różnych wzorów/projektów.

W ramach jednego nakładu, w podanej cenie, można wydrukować kilka różnych wzorów/projektów, np. wybierając nakład 1000 szt. w podanej cenie można wydrukować 10 wzorów po 100 szt., 20 po 50 szt. lub inną dowolną kombinację.

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach